Uwaga rodzice – list Głównego Inspektora Sanitarnego i Komendanta Głównego Policji

Szanowni Państwo rodzice i opiekunowie uczniów,

przekazujemy Państwu listu Głównego Inspektora Sanitarnego i Komendanta Głównego Policji. Dotyczy on przeciwdziałania zażywaniu substancji potocznie nazywanych „dopalaczami”.

Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z informacji na temat bezpieczeństwa podczas ferii zimowych, które zostały zamieszczone na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji Narodowej, w tym do zwrócenia uwagi na bazę wypoczynku www.wypoczynek.men.gov.pl.

Wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży!

Anna Zalewska
Minister Edukacji Narodowej