Walentynki 💕💕💕

W piątek 14 lutego💕z inicjatywy samorządów uczniowskich w obu budynkach SMS dominowały czerwone barwy. Każdy uczeń miał możliwość przesłania życzeń za pomocą poczty walentynkowej bliskiej mu osobie💕💕 O słodki upominek zadbała Rada Rodziców, której serdecznie dziękujemy💝

Walentynkowo było również w bibliotece!!!

Uczniowie klas I-VI SP mogli napisać walentynkę dla biblioteki szkolnej. Zabawa „Zakochaj się w bibliotece” polegała na tym, aby uczniowie napisali za co cenią bibliotekę, dlaczego jest ważna i wyrazili to kończąc zdanie „Kocham bibliotekę, bo …”. Tego dnia uczniowie czytali także opowiadania o zakochanych z książki „Zawiłości miłości” Doroty Gellner.

Bawiliśmy się wspaniale !!!