Warsztaty wielkanocne, 8 kwietnia 2009 roku

Warsztaty wielkanocne 8 kwietnia 2009 roku

Uczniowie klasy IV wraz z wychowawczynią panią Joanną Ulatowską – Letko zorganizowali warsztaty wielkanocne dla klasy I i II SP. Przygotowali pięknie nakryty i udekorowany stół wielkanocny, przy którym opowiadali o polskich (i warmińskich) tradycjach i zwyczajach związanych z tymi pięknymi Świętami. Zaciekawienie uczniów wzbudziła także prezentacja multimedialna oraz konkurs na najładniejszą pisankę. Uczestnicy warsztatów zdobyli wiele ciekawych informacji, a jednocześnie miło spędzili czas. Gościem warsztatów była także pani dyrektor Barbara Rapińczuk, która podziękowała uczniom klasy IV za ciekawy pomysł i pracę włożoną w przygotowanie zajęć.