Wiosenny Konkurs Recytatorski

22.03.2010 r. odbył się Wiosenny Konkurs Recytatorski. Wzięli w nim udział uczniowie Szkoły Podstawowej nr 23 Mistrzostwa Sportowego w Olsztynie. Tematyką dominującą w wierszach recytowanych przez dzieci była wiosna. W klasach młodszych uczniowie zdobyli nastepujące miejsca:

I miejsceMarysia Wajzer kl. III   Aleksandra Pilarczyk kl. III   Aniela Dębowska kl. I  II miejsceKonrad Kuczyński kl. II  III miejsceDominika Jeznach kl. III

Wyróżnienia powędrowały do Macieja Tomaszewskiego kl. III, Sandry Wojtkiewicz kl. III, Aleksandry Rogala kl. I. W klasach IV-V najlepszą okazała się Alicja Kubicka z kl. VI. II miejsce zajęła Emilia Brzozowa z kl. IV III miejsce wywalczył Antoniusz Śmiglewski z kl. VI.

Wiosenny Konkurs Recytatorski dostarczył wszystkim uczestnikom i gronu pedagogicznemu wspaniałych wrażeń!