Wręczenie dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów oraz Stypendystom Ministra Edukacji Narodowej

W dniu 02.12.2009 r. w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Szczytnie odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów oraz Stypendystom Ministra Edukacji Narodowej w roku szkolnym 2009/10 województwa warmińsko-mazurskiego. Wśród wyróżnionych z powiatu działdowskiego, nidzickiego, olsztyńskiego, ostródzkiego, szczycieńskiego i powiatu miasta Olsztyn znaleźli się uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 5 Mistrzostwa Sportowego w Olsztynie. Krzysztof Pielowski – nasz znakomity pływak oraz bracia Karol i Michał Wielgoszowie reprezentujący taekwondo olimpijskie odebrali wyróżnienia z rąk Wicewojewody województwa warmińsko-mazurskiego, Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty oraz Wiceprezydenta Miasta Olsztyna.

Serdeczne gratulacje.