Wszystkich Świętych

28.10.2011r. delegacja uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 5 Mistrzostwa Sportowego w Olsztynie złożona z klas I wszystkich etapów edukacyjnych udała się na cmentarz, by z okazji Święta Wszystkich Świętych uczcić pamięć Patrona Szkoły oraz Przyjaciół i Zasłużonych dla SMS. Uczniowie wraz z wychowawcami złożyli kwiaty i zapalili znicze na grobie M. G. Bublewicza oraz zmarłej w 2010 r. M. Plichty, wieloletniej trenerki gimnastyki sportowej. Ta tradycja kultywowana od wielu lat pozwala podtrzymać pamięć o ludziach, którzy tworzyli historię szkoły.