Wyboru Mistrzów Sportu

Dziś t.j. 11 czerwca br. odbyła się pierwsza część wyboru Mistrzów Sportu – głosowali uczniowie. Najwięcej głosów w X LO otrzymali: piłkarze: J. Mosakowski, M. Serbintowicz, w kategorii Gimnazjum: pływaczka E. Jaszczuk i taekwondzista Ł. Cudnoch, w SP w klasach 7: kajakarka K. Kudyba i plywak B. Domalewski. Nasi uczniowie przez ostatni tydzień promowali osiągnięcia swoje i swoich kolegów, można się było zastanowić wcześniej, na kogo oddać głos. W następnym tygodniu czeka nas drugi etap wyborów – głosowanie rady pedagogicznej.