„Wychowanie przez czytanie”

W pierwszym semestrze roku szkolnego 2019/2020 uczniowie klas V–VII SP uczestniczyli w programie edukacyjnym „Wychowanie przez czytanie”. Celem programu jest wspieranie rozwoju moralnego młodzieży oraz promocja czytelnictwa i wartościowej literatury📖📖📖

Podczas zajęć uczniowie mieli możliwość zapoznania się z ciekawymi opowiadaniami. Następnie omawiano istotę i skutki stosowania bądź zaniechania poszczególnych wartości moralnych.

Uczniowie aktywnie uczestniczyli w zajęciach pod okiem koordynatora programu, pani Małgorzaty Ejkszto😉