Wielki sukces sportowy naszego ucznia - Bartek Koziejko brązowym medalistą Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w Buenos Aires w sztafecie 4x100 m stylem zmiennym
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
IM. M. G. BUBLEWICZA

GIMNAZJUM NR 10
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

XVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych „PODLASKIE 2011” gimnastyka sportowa Biała Podlaska – 28.04-01.05.2011 r.

XVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych „PODLASKIE 2011” gimnastyka sportowa Biała Podlaska – 28.04-01.05.2011 r.

WIELOBÓJ KLASY II – gimnastyka sportowa kobiet:

1. Bieda MariaTS Wisła Kraków56,450pkt 13. Sarnowska Natalia UKS SMS Olsztyn48,200pkt 17. Janus EwelinaUKS SMS Olsztyn46,950pkt 24. Słowikowska Izabella NTG Nysa 40,750pkt

FINAŁY NA PRZYRZĄDACH KLASY II

SKOK:

1. Borkowska Aleksandra TS Wisła Kraków12,412pkt 6. Sarnowska Natalia UKS SMS Olsztyn11,600pkt 7. Janus Ewelina UKS SMS Olsztyn 11,287pkt 8. Wiktorczyk Paulina KS Korona Kraków 6,087pkt

PORĘCZE:

1. Solarz Julia TS Wisła Kraków13,950pkt 8. Sarnowska Natalia UKS SMS Olsztyn 8,500pkt

RÓWNOWAŻNIA:

1. Borkowska Aleksandra TS Wisła Kraków16,150pkt 7. Janus Ewelina UKS SMS Olsztyn11,425pkt 8. Kita Weronika KS Iskra Zabrze 10,150pkt

WIELOBÓJ KLASY III – gimnastyka sportowa kobiet

1. Tokarek Zofia TS Wisła Kraków61,800pkt 3. Sarnowska Marta UKS SMS Olsztyn 59,900pkt 7. Rożek Sandra UKS SMS Olsztyn56,550pkt 12. Wojtkiewicz Sandra UKS SMS Olsztyn 55,000pkt 13. Szemplińska Martyna UKS SMS Olsztyn54,650pkt 19. Stomma Michalina UKS SMS Olsztyn 52,700pkt 23. Kowalczyk Sara UKS SMS Olsztyn50,550pkt 27. Jeznach Gabriela UKS SMS Olsztyn 47,350pkt 32. Wodniak Jagoda KS Korona Kraków 40,550pkt

FINAŁY NA PRZYRZĄDACH KLASY III

SKOK:

1. Sarnowska Marta UKS SMS Olsztyn13,175pkt 3. Wojtkiewicz Sandra UKS SMS Olsztyn 13,025pkt 4. Stomma Michalina UKS SMS Olsztyn 12,987pkt 8. Wolska Rozalia NTG Nysa 5,687pkt

PORĘCZE:

1. Sarnowska Marta UKS SMS Olsztyn16,275pkt 4. Szemplińska Martyna UKS SMS Olsztyn 15,125pkt 5. Rożek Sandra UKS SMS Olsztyn15,100pkt 8. Barska Hanna NTG Nysa 12,450pkt

ĆWICZENIA WOLNE:

1. Wolska Rozalia NTG Nysa 16,300pkt 5. Wojtkiewicz Sandra UKS SMS Olsztyn 13,025pkt 8. Batko Aleksandra TS Wisła Kraków 14,050pkt

PUNKTACJA SSM – gimnastyka sportowa

Punktacja województw:

1. małopolskie 196,0pkt 6. warmińsko-mazurskie 48,0pkt 9. dolnośląskie 10,0pkt

Punktacja klubowa:

1. TS Wisła Kraków 118,0pkt 6. UKS SMS Olsztyn48,0pkt 12. UKS SP7 Łódź 15,0pkt

Serdecznie gratulujemy zawodniczkom i ich trenerom udanego startu w zawodach.