Wielki sukces sportowy naszego ucznia - Bartek Koziejko brązowym medalistą Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w Buenos Aires w sztafecie 4x100 m stylem zmiennym

GIMNAZJUM NR 10

YOU CAN DANCE

Dnia 19 maja 2010 roku uczniowie ze szkoły podstawowej i gimnazjum byli w Warszawie na wycieczce zorganizowanej przez Radę Rodziców. Największą atrakcją wyjazdu był udział uczniów w nagraniu programu YOU CAN DANCE. Dzieciaki wróciły zachwycone! Poznały osobiście wielu znanych i lubianych ludzi, miedzy innymi tancerzy uczestniczących w programie oraz jurorów. Podróż przebiegła w milej atmosferze, a zadbały o to panie: Aneta, Monika, Lila, Ala i Gosia oraz niesamowity kierowca – pan Ricardo! Wróciliśmy szczęśliwi, zmęczeni, ale pełni nowych wrażeń, z autografami gwiazd i pamiątkowymi zdjęciami!