Zakończenie roku szkolnego 2009 – 2010

25 czerwca 2010 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Imprezę prowadziła nauczycielka historii i wos Justyna Sobeczek i uczniowie klas licealnych. Wśród zaproszonych gości był prezydent Miasta Olsztyn Jerzy Szmit, Pani Alicja Rutecka – Dyrektor Biura Sportu i Rekreacji Urzędu Miasta Olsztyn, była Dyrektor ZSO nr 5, Zbigniew Lewicki – prezes WMFS. Uczniom – zawodnikom rozdano 50 statuetek za osiągnięcia sportowe. Jak co roku nagrodziliśmy najlepszych uczniów. Największą średnią w całym Zespole uzyskała uczennica kl. V Monika Burakiewicz – śr. 5,9. W SP wyróżnił się Michał Tokarzewski, który zajął 7 miejsce w Polsce w konkursie „Kangur”. Tytuł Super Ucznia: SP – Monika Burakiewicz, Gimnazjum – Edyta Markiewicz, LO – Ewelina Walkiewicz. Tytuł Mistrza Sportu: SP – Monika Eland, Gimnazjum – Konrad Kozłowski, LO – Denis Ambroziak.