Zawodnicy taekwondo SMS Olsztyn wywalczyli 3 medale!! podczas międzynarodowego turnieju klasy A Croatia Open w Chorwacji w dniach 6-7 listopada

Naszą szkołę reprezentowała 9 osobowa reprezentacja wraz z trenerem Marcinem Chorzelowskim:

1. Alicja Pałaszewska
  2. Ewelina Walkiewicz
  3. Magdalena Śmiglewska
  4. Kamila Kryger
  5. Magdalena Obrębska
  6. Igor Kryszkiewicz
  7. Marek Szafałowicz
  8. Bartłomiej Chmielewski
  9. Patrik Chrapkowski

– medal srebrny wywalczył w kat. wag. +78 Igor Kryszkiewicz, Igor stoczył 3 walki, dwie z nich wygrał a w walce finałowej nieznacznie uległ reprezentantowi Rosji Makhmadgiriem Malsagovem, – medal brązowy Magdalena Śmiglewska w kat. wag. – 55 kg stoczyła dwa wygrane pojedynki i w walce o finał uległa zawodniczce gospodarzy, – medal brązowy Ewelina Walkiewicz w kat. wag. – 49 kg Ewela stoczyła 4 walki, 3 walki wygrała a w walce o finał uległa zawodnicze gospodarzy, która wygrała całą kategorię wagową.

Gratulacje!!! I życzymy dalszych sukcesów

Justyna Niedziałek