Wielki sukces sportowy naszego ucznia - Bartek Koziejko brązowym medalistą Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w Buenos Aires w sztafecie 4x100 m stylem zmiennym
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
IM. M. G. BUBLEWICZA

GIMNAZJUM NR 10
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

Zawody Kontrolne Kadry i Turniej Młodości

Zawody Kontrolne Kadry i Turniej Młodości

Dnia 04-06.03.2011 r. w Krakowie na hali gimnastycznej Wisły czołówka polskich seniorek i juniorek w gimnastyce sportowej kobiet, wśród których były gimnastyczki Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Olsztynie zaliczyły pierwszy w tym roku start w Zawodach Kontrolne Kadry i Turniej Młodości. Nasze zawodniczki wystartowały bardzo dobrze przywożąc 7 medali.

Wyniki wieloboju klasy mistrzowskiej w Zawodach Kontrolne Kadry PZG:

1. Pihan-Kulesza MartaKusy Szczecin54,449 pkt 5. Eland MartynaUKS SMS Olsztyn46,999 pkt

Wyniki wieloboju klasy I w Zawodach Kontrolne Kadry PZG:

1. Woźniak WeronikaT.S.„Wisła” Kraków 46,200 pkt 4. Eland MonikaUKS SMS Olsztyn45,499 pkt 9. Orzechowska AnitaUKS SMS Olsztyn39,765 pkt 15. Przytulska AnnaUKS SMS Olsztyn23,666 pkt

Wyniki wieloboju klasy II w Turnieju Młodości PZG:

1. Solarz JuliaT.S.„Wisła” Kraków 54,699 pkt 5. Sarnowska NataliaUKS SMS Olsztyn50,233 pkt 12. Janus EwelinaUKS SMS Olsztyn48,649 pkt

Finał klasy II:SKOK

1. Bieda MariaT.S.„Wisła” Kraków 13,475 pkt 3. Sarnowska NataliaUKS SMS Olsztyn12,000 pkt 4. Janus EwelinaUKS SMS Olsztyn11,750 pkt

PORĘCZE:

1. Solarz JuliaT.S.„Wisła” Kraków 13,160 pkt 7. Sarnowska NataliaUKS SMS Olsztyn10,866 pkt

ĆWICZENIA WOLNE:

1. Bieda MariaT.S.„Wisła” Kraków 15,066 pkt 7. Janus EwelinaUKS SMS Olsztyn13,833 pkt 8. Sarnowska NataliaUKS SMS Olsztyn13,466 pkt

Wyniki wieloboju klasy III w Turnieju Młodości PZG:

1. Tokarek ZofiaT.S.„Wisła” Kraków 60,533 pkt 3. Rożek SandraUKS SMS Olsztyn57,866 pkt 5. Sarnowska MartaUKS SMS Olsztyn56,966 pkt 9. Szemplińska MartynaUKS SMS Olsztyn55,100 pkt 10. Stomma MichalinaUKS SMS Olsztyn54,233 pkt 15. Wojtkiewicz SandraUKS SMS Olsztyn51,565 pkt 17. Kowalczyk SaraUKS SMS Olsztyn49,266 pkt 21. Boraczyńska AgataUKS SMS Olsztyn42,666 pkt

Finały klasy III:SKOK:

1. Sarnowska MartaUKS SMS Olsztyn13,425 pkt 2. Wojtkiewicz SandraUKS SMS Olsztyn13,275 pkt 4. Stomma MichalinaUKS SMS Olsztyn12,925 pkt 7. Rożek SandraUKS SMS Olsztyn12,600 pkt 8. Boraczyńska AgataUKS SMS Olsztyn11,850 pkt

PORĘCZE:

1. Sarnowska MartaUKS SMS Olsztyn16,300 pkt 2. Rożek SandraUKS SMS Olsztyn15,400 pkt 4. Szemplińska MartynaUKS SMS Olsztyn14,700 pkt

ĆWICZENIA WOLNE:

1. Sarnowska MartaUKS SMS Olsztyn17,000 pkt 5. Wojtkiewicz SandraUKS SMS Olsztyn14,500 pkt 7. Rożek SandraUKS SMS Olsztyn14,300 pkt 8. Boraczyńska AgataUKS SMS Olsztyn13,200 pkt

Gratulujemy zawodniczkom i ich trenerom p. Krystynie Żołnierowicz, p. Dariuszowi Laszukowi, p. Ewie Jóźwiak, p. Anecie Mroczkowskiej, p. Denisowi Hryn i p. Mirosławowi Napiwodzkiemu.