Zbiórka karmy dla zwierząt ze schroniska

Świetlica szkolna wspólnie z Samorządem Uczniowskim zorganizowała zbiórkę karmy dla zwierząt ze schroniska. Akcja będzie trwała do 10 marca. Uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem i wrażliwością na potrzeby zwierząt. Zebraliśmy już bardzo dużo darów, które wkrótce przekażemy schronisku. Akcję wsparł pan Marcin Różalski „Różal” polski zawodowy kick-boxer i zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA) wagi ciężkiej, który razem z Natashą Lewakowską uczennicą klasy drugiej SP 23, zbierał karmę w nowo otwartej siłowni w Mrągowie .