ZSO NR 5 Olsztyn
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
IM. M. G. BUBLEWICZA

X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 14 letnich  – Ostrowiec Świętokrzyski 5−8.12.2019

Na zakończonych Mistrzostwach Polski 14-latków w Ostrowcu świętokrzyskim drużyna SMS Olsztyn w klasyfikacji klubów zajęła 5 miejsce na 159 drużyn. 26 finałów 3 medale, mnóstwo rekordów życiowych. Reprezentowało nas 18 zawodników z klasy VIII i I LO.

Medaliści

Kacper Trykacz

  • II m 50 m stylem motylkowym
  • III m 100 m stylem motylkowym

Sztafeta dziewcząt 4 x 200 m stylem dowolnym w składzie: (Martyna Kraszewska, Gabriela Mentryka, Siejak Patrycja i Roksana Sujkowska). III miejsce

Finaliści:

Martna Kraszewska:

  • IV m – 200 m stylem dowolnym
  • VI m – 400 m stylem dowolnym
  • VII m – 800 m stylem dowolnym
  • VII m – 100 m stylem dowolnym
  • VIII m w finale B – 50 m stylem dowolnym

Roksana Sujkowska:

  • IV m – 800 m stylem dowolnym
  • VII m – 200 m stylem dowolnym
  • VIII m – 400 m stylem dowolnym

Patrycja Siejak

  • X m w finale B – 200 m stylem dowolnym
  • VIII m w finale B – 400 m stylem dowolnym
  • XII m na 800 m stylem dowolnym

Piotr Woźniak

  • IV m – 1500 m stylem dowolnym
  • VII m – 400 m stylem zmiennym
  • IX m –  400 m stylem dowolnym
  • V m w finale B – 200 m stylem zmiennym
  • III m w finale B – 200 m stylem dowolnym

Bartłomiej Domalewski

  • VI m – 400 m stylem dowolnym
  • VI m – 1500 m stylem dowolnym
  • I m w finale B – 200 m stylem dowolnym

Kacper Trykacz

  • IX m – 50 m stylem dowolnym

Jacek Nowacki

  • II m w finale B – 400 m stylem dowolnym
  • IX m w finale B – 200 m stylem dowolnym
  • VIII m – 1500 m stylem dowolnym

Igor Tyrka

  • VIII m w finale B – 400 m stylem dowolnym

Sztafeta 4 x 200 dowolnym  – IV miejsce w składzie (B. Domalewski, J. Nowacki, K. Trykacz, P. Woźniak)

Sztafeta 4 x 100 dowolnym – IV miejsce w składzie (M. Kraszewska, G. Menrtyka, P. Siejak, R. Sujkowska)

 Skip to content