SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
IM. M. G. BUBLEWICZA

X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców w pływaniu – 15-18.12.2016 r. Olsztyn

W ostatni weekend na pływalni Aqusfera w Olsztynie odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców w pływaniu. W Mistrzostwach startowało ponad 600 zawodników z 129 klubów pływackich. 27 naszych uczniów rywalizowało z najlepszymi zawodnikami z całej Polski. Bardzo dobre starty zaliczył Karol Zbutowicz który zdobył dwa medale srebrny na 200 m stylem zmiennym i brązowy na 400 m stylem zmiennym

W biegach finałowych, w których można było ścigać się o medale startowali również Mateusz Kasztelan, Bartłomiej Koziejko, Maciej Bruździak.

O krok od medalu był Mateusz Kasztelan w wyścigu na 200 m stylem grzbietowym uplasował się na IV pozycji

Zbutowicz Karol – Finał A 200 klasycznymVI m

VI m sztafeta 4×200 m dowolnym

VIII m w sztafecie 4×100 m zmiennym

Bruździak Maciej – Finał B 400 dowolnym XIV m

XV m 800 dowolnym

VII m 1500 dowolnym

Koziejko Bartłomiej –Finał A 400 zmiennym IX m

Finał B 400 dowolnym XI m

X m 800 dowolnym

XIII m 1500 dowolnym

VI m sztafeta 4×200 m dowolnym

Chodań Alan – Finał B 400 dowolnym XVII m

Finał B 200 motylkowym XII m

Wett Oliwia – Finał B 200 zmiennym XIV m

Finał B 400 zmiennym XIII m

IX m sztafeta 4×200 m dowolnym

Jaszczuk Ewa – VII m 1500 dowolnym

VIII m 800 dowolnym

Finał B 400 zmiennym XVIII m

IX m sztafeta 4×200 m dowolnym

Kasztelan Mateusz – IV m 200 m grzbietowym

Finał A 400 dowolnym

VII m 800 dowolnym

VI m sztafeta 4×200 m dowolnym

VIII m w sztafecie 4×100 m zmiennym

VIII m w sztafecie 4×100 m dowolnym

Piwowarski Konrad – XI m 50 motylkowym

XIII m 100 motylkowym

VIII m w sztafecie 4×100 m zmiennym

Sadłowski Piotr – XIV m 50 motylkowym

VIII m w sztafecie 4×100 m dowolnym

X m w sztafecie 4×50 m zmiennym

Rybak Konrad – XVII m 800 dowolnym

XV m 1500 m dowolnym

Kalkowski Dawid – XIX m 800 dowolnym

XVI m 1500 dowolnym

Walaszek Jędrzej – Finał B 200 klasycznym XIII m

Lipiński Szymon – VIII m w sztafecie 4×100 m dowolnym

X m w sztafecie 4×50 m zmiennym

Chodyna Kinga – IX m sztafeta 4×200 m dowolnym

IV m sztafeta 4×100 m zmiennym

Szeluga Wiktoria- IX m sztafeta 4×200 m dowolnym

Perkowski Wiktor –  X m w sztafecie 4×50 zmiennym

Januszanis Jakub – Finał B 200 zmiennym XVIII m

Michał Macner – XIX m 1500 dowolnym

 Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status