NOWY DZIENNIK - link >>> logo PUO (tuż poniżej, po prawej), po czym >>> "LOGOWANIE DO APLIKACJI PUO", następnie (przy pierwszym logowaniu) >>> "Przywracanie dostępu do konta"

Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodzieżowców i Juniorów 17−18 letnich w pływaniu – Lublin 19−22.12.2018 r.

W Lublinie zakończyły się (22 grudnia) Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodzieżowców, Juniorów 17-18 lat.
Nasza skromna reprezentacja liczyła tylko 4 zawodników i byli to tylko juniorzy.
Najlepiej spisał się Piotr Sadłowski, który na 50 m i 100 m stylem motylkowym wywalczył złoty i srebrny medal.
Nasi pływacy startowali w finałach A w rywalizacji open to znaczy, że plasowali się w czołowych dziesiątkach najlepszych polskich pływaków i jest to z pewnością duże osiągnięcie.
Warto wyróżnić szóste miejsce Ewy Jaszczuk w kategorii open na 800 metrów stylem dowolnym.
W finałach startowała też Julia Gardocka na dystansie 100 m stylem dowolnym i 50 m stylem klasycznym i Piotr Sadłowski na 50 i 200 m stylem dowolnym.

plyw_lublin_02a

plyw_lublin_01