Przywrócenie zajęć

Drodzy Rodzice,

w związku z zawieszeniem przez stronę związkową strajku nauczycieli, jak również przez nauczycieli naszej placówki, z dniem 29 kwietnia br. (poniedziałek) przywracam w naszej szkole zajęcia dydaktyczno−wychowawcze, opiekuńcze oraz zajęcia sportowe,  zgodnie z tygodniowym planem zajęć dla każdego oddziału.

Przypominam, że transport dzieci odbywać się będzie zgodnie z dotychczasowym planem.

Jednocześnie informuję, iż od dnia 29 kwietnia br. będą wydawane obiady.

Pragnę Państwu serdecznie podziękować za okazaną cierpliwość, wsparcie i duże zrozumienie oraz za to, że byliście z nami w tych trudnych dla nas dniach.

Barbara Rapińczuk
dyrektor szkoły