Apel podsumowujący pierwsze półrocze nauki w szkole podstawowej

W czwartek 11 lutego 2016 odbył się uroczysty apel podsumowujący pierwsze półrocze nauki w szkole podstawowej. Przewodniczący klas zabrali głos i przedstawili osiągnięcia swoich kolegów i koleżanek zarówno w nauce, jak i w sporcie. Pani dyrektor Barbara Rapińczuk wręczyła dyplomy wyróżniającym się uczniom. Apel był również okazją do wręczenia nagród uczniom, którzy wzięli udział w rozmaitych konkursach: „Alfiku matematycznym”, konkursie ortograficznym klas I-III, konkursie ortograficznym klas IV-VI, konkursie „Mistrz pióra”, konkursie „Mistrz lektur” oraz w konkursie plastycznym …..