Bezpieczne ferie w szkole podstawowej

18 i 20 stycznia 2016 roku w związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi uczniów klas I-VI odwiedził sierż. Dariusz Dobrzański, który przeprowadził pogadanki na temat bezpieczeństwa podczas zimowej przerwy. Szczególną uwagę zwrócił na zagrożenia związane z zabawami na śniegu oraz na zamarzniętych zbiornikach wodnych. Oprócz tego przypomniał uczniom jak powinni się zachować, gdy zostaną sami w domu, a ktoś nieznajomy zapuka do drzwi. Spotkania tego typu mają charakter prewencyjny i przyczyniają się do poprawy wiedzy uczniów na tematy zagrożeń, z którymi mogą się spotkać.