Dzień Amerykański w gimnazjum i liceum

Dnia 4 grudnia naszą szkołę już po raz kolejny odwiedzili amerykańscy goście – Bailey i Josh Krauze. Uczniowie brali udział w różnych konkursach językowych przygotowanych przez nauczycieli języka angielskiego i obejrzeli ciekawe prezentacje dotyczące kultury i geografii Stanów Zjednoczonych. Bailey opowiadała o Święcie Dziękczynienia, a Josh o historii muzyki country w Stanach Zjednoczonych.

Uczniowie klasy I b liceum napisali prace na konkurs „A REVIEW”. Nasi goście wyłonili zwycięzców: Maciej Danilewski, Wiktor Perkowski i Piotr Sternak otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców i wydawnictwo Oxford. Gratulujemy!!!

Spotkanie zakończył słodki poczęstunek przygotowany przez klasę II b liceum. Nad całością spotkania czuwały panie:
Dorota Ścisło, Anna Wojego i Magdalena Denert.04