Dzień Otwarty w szkole podstawowej

10 marca 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 23 Mistrzostwa Sportowego im. Mariana Grzegorza Bublewicza w Olsztynie, zorganizowano Dzień Otwarty. Rodzice zastanawiający się nad wyborem najlepszej szkoły dla swojego dziecka, mogli zobaczyć sale lekcyjne i treningowe, a przyszli uczniowie obejrzeć pokaz gimnastyczny i taekwondo. Nauczyciele przygotowali ciekawe zajęcia, na których przedszkolaki mogły poczuć się jak uczniowie. Na wszystkich naszych gości czekała miła niespodzianka w postaci stołu, zastawionego pysznymi i zdrowymi warzywami i owocami.