Dzień Patrona

Minęły już 23 lata…

Choć minęło już tyle lat, pamięć o naszym olsztyńskim rajdowcu nie słabnie. Z okazji rocznicy jego śmierci 20 lutego 2016 roku odbył się „Przejazd pamięci” replikami aut w eskorcie ze Starówki na cmentarz przy ul. Poprzecznej. Społeczność uczniowska Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego, członkowie Olsztyńskiego Klubu Motorowego oraz sympatycy rajdowca złożyli kwiaty i zapalili znicze na grobie jednego z najlepszych kierowców rajdowych świata. Obecność tak wielu fanów Mariana Bublewicza napawa nas wielką dumą.