Wielki sukces sportowy naszego ucznia - Bartek Koziejko brązowym medalistą Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w Buenos Aires w sztafecie 4x100 m stylem zmiennym
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
IM. M. G. BUBLEWICZA

GIMNAZJUM NR 10
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

GALA SPORTU 2013

Marszałek województwa warmińsko – mazurskiego przyznał za wysokie osiągnięcia sportowe w 2012 roku stypendia, nagrody oraz wyróżnienia sportowcom naszego województwa.

W olsztyńskiej filharmonii zostali wyróżnieni złoci medaliści

Mistrzostw Polski oraz Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
Wśród licznych laureatów znaleźli się oczywiście
uczniowie oraz trenerzy naszej szkoły. Oto Oni:

Stypendia sportowe przyznane przez zarząd województwa warmińsko – mazurskiego

Kajakarstwo

Martyna Lisiecka,
Marek Michels,
Konrad Kozłowski

Taekwondo olimpijskie

Patryk Chodnicki,
Konrad Jastrzębowski

Nagroda pieniężna za wysokie wyniki sportowe
uzyskane w 2012 roku

Piłka nożna

Karol Żwir

Złoci medaliści Młodzieżowych Mistrzostw Polski, Mistrzostw
Polski Juniorów, Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
w dyscyplinach i konkurencjach objętych ogólnopolskim
systemem sportu młodzieżowego
otrzymali pamiątkowe statuetki

Taekwondo olimpijskie

Bartłomiej Chmielewski
Michał Mydło
Patryk Chodnicki
Piotr Kamiński
Aleksandra Kowalczuk
Barbara Banaszczyk
Magdalena Obrębska

Piłka nożna

Aleksander Kołakowski
Filip Francuz
Cezary Sobolewski
Damian Garbacik

Kajakarstwo

Martyna Lisiecka
Marek Michels
Konrad Kozłowski
Mateusz Kozakiewicz
Wojciech Suwiński
Cezary Ołdakowski
Kamil Ptaszkowski
Grzegorz Filipkowski

Lekka atletyka

Rafał Gieszczyński
Martyna Strucińska

Gimnastyka sportowa

Monika Eland

Zwycięzcą Plebiscytu na Najpopularniejszego Trenera Sportu
Młodzieżowego na Warmii i Mazurach w 2012 roku
został szkoleniowiec naszych piłkarzy

Janusz Czerniewicz

Trener piłki nożnej klasy UEFA-A w Koleżeńskim Klubie
Sportowym Warmia Olsztyn.
W 2012 roku jego zawodnicy zdobyli złoty medal podczas
Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
Jest to pierwszy tak wysoki wynik w historii piłki nożnej
w województwie warmińsko-mazurskim.

Marszałek wręczył również nagrody i wyróżnienia trenerom
i innym osobom wyróżniającym się osiągnięciami w działalności
sportowej na rzecz rozwoju sportu w województwie.
Wśród laureatów znalazł się trener kajakarstwa naszej placówki

Tomasz Mendelski

Zdobywców srebrnych i brązowych medali Mistrzostw
Polski i Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży wyróżniono
statuetkami podczas II części Gali Sportu, która odbyła się
w Olsztyńskiej Szkole Wyższej.
Wśród laureatów znaleźli się uczniowie – zawodnicy naszej szkoły:

Taekwondo olimpijskie

Patrik Chrapkowski
Piotr Krajewski
Przemysław Piechota
Gabriela Wierzbicka
Jan Bernat
Kryspin Chojnowski
Mateusz Wieczorek

Gimnastyka sportowa

Natalia Sarnowska
Agata Boraczyńska
Ewelina Janus

Kajakarstwo

Patryk Żebrowski
Rafał Cybulski

Lekka atletyka

Mateusz Baczewski
Aleksandra Szczerbaczewicz

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i jesteśmy
dumni z Waszych sukcesów oraz z tego, że oprócz swoich
klubów reprezentujecie Naszą Szkołę.