I ty możesz zmienić swoje życie

Dnia 25 września, już po raz drugi w naszym liceum, odbyło się spotkanie profilaktyczne pt. I ty możesz zmienić swoje życie. Terapeuci – Piotr, Marcin, Joanna i Renata poruszali tematy dotyczące nałogów, przemocy w rodzinie, zagrożeń związanych z Internetem i telefonami komórkowymi oraz mówili o konsekwencjach wynikających z łamania prawa.

Terapeuci przedstawili również ciekawe prezentacje multimedialne związane z doświadczeniami z ich życia. Spotkanie było urozmaicone raperskimi piosenkami przestrzegającymi przed „zepsutym życiem”.

Spotkanie zakończyło się panelem dyskusyjnym z młodzieżą.

Magdalena Denert