NOWY DZIENNIK - link >>> logo PUO (tuż poniżej, po prawej), po czym >>> "LOGOWANIE DO APLIKACJI PUO", następnie (przy pierwszym logowaniu) >>> "Przywracanie dostępu do konta"

Jasełka 2015

Zgodnie z Tradycją w ostatnich dniach przed świętami Bożego Narodzenia odbyły się w naszej szkole jasełka. Tegoroczne przedstawienie zatytułowane było „Cud Świętej Nocy”. W role aktorów wcielili się uczniowie V i VI klasy. Jasełka urozmaicił śpiew dzieci z klasy III szkoły podstawowej oraz instrumenty: puzon i wiolonczela na których swoje talenty muzyczne prezentowali Bartosz Wiśniewski i Michał Zieliński. W tradycyjnym przesłaniu widowiska nie zabrakło odniesienia do współczesności, odnalezienia w wydarzeniach sprzed dwóch tysięcy lat swojego życia, a także refleksji nad miejscem Jezusa Chrystusa w naszych sercach. Spektakl został wystawiony 21 grudnia, dla grona uczniów, nauczycieli i rodziców szkoły podstawowej. Jednak nasi młodzi aktorzy 23 grudnia mogli swoje talenty zaprezentować również przed nauczycielami uczącymi w zespole szkół oraz wszystkimi pracownikami szkoły. Widzowie obydwu przedstawień nagrodzili trud uczniów gromkimi brawami. Jak zwykle nie zabrakło wzruszeń.

Bardzo dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie strojów dla swoich dzieci, dostarczenie choinek do dekoracji oraz wszelką pomoc, którą otrzymaliśmy, by można było przedstawienie wystawić w dwóch budynkach szkoły.