Jasełka – Boże Narodzenie 2013

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, tradycyjnie już, w naszej szkole odbyły się Jasełka „Dziś gwiazdy blask, świąteczny czas”. Przedstawienie przygotowali i wystawili uczniowie klasy IV i V pod opieką p. Joanny Żach. W pięciu scenach uczniowie – aktorzy przypomnieli Tajemnicę Narodzenia Jezusa, a zmiany w scenach przeplatane były śpiewem kolęd najmłodszych uczniów pod kierunkiem p. Ewy Gałęziewskiej z akompaniamentem p. Anety Wojtkiewicz. Scenografię i kostiumy oraz charakteryzację aktorów przygotowały p. Żach i Gałęziewska przy współpracy rodziców i pracowników szkoły. Spektakl obejrzeli uczniowie szkoły podstawowej, gimnazjum, rodzice, pracownicy szkoły i zaproszeni goście. Na zakończenie aktorzy złożyli zebranym życzenia i podzieli się opłatkiem.

foto01 - Jasełka Bożonarodzeniowe 2013

foto02 - Jasełka Bożonarodzeniowe 2013

foto03 - Jasełka Bożonarodzeniowe 2013

foto04 - Jasełka Bożonarodzeniowe 2013

foto05 - Jasełka Bożonarodzeniowe 2013

foto06 - Jasełka Bożonarodzeniowe 2013

foto07 - Jasełka Bożonarodzeniowe 2013

Dyrektor szkoły Pani Barbara Rapińczuk podziękowała uczniom i nauczycielom za przedstawienie i złożyła wszystkim obecnym życzenia świąteczno – noworoczne.

foto08 - Jasełka Bożonarodzeniowe 2013