Jesienny spacer

Dnia 10 października 2014 roku uczniowie z klasy trzeciej razem z dziećmi ze świetlicy wybrali się na spacer do parku. Wszyscy bardzo uważnie obserwowali zmiany w przyrodzie, które pojawiły się z nadejściem jesieni, Zachwyt wywołały przepiękne liście, które w promieniach słońca mieniły się złotem, brązem i czerwienią, Wolno opadały na ziemię tworząc wspaniały, kolorowy dywan. Dzieci zebrały kasztany i żołędzie. Część wykorzystają do zrobienia prac plastycznych, a resztę przekażą na karmę dla zwierząt.

Wycieczka bardzo się wszystkim podobała. Uczniowie przekonali się, że można się uczyć nie tylko w szkole.