SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
IM. M. G. BUBLEWICZA

X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

Klasa I a gimnazjum w Parku Rozrywki Aktywnej Bartbo

18 czerwca 2015 roku klasa I a gimnazjum wraz z wychowawczynią panią Małgorzatą Ejkszto oraz panią psycholog Alicją Maziarek udała się na wycieczkę integracyjno-rekreacyjną do Parku Rozrywki Aktywnej Bartbo w Butrynach.
Uczniowie uczestniczyli w licznych atrakcjach przygotowanych przez instruktorów. Na wstępie udaliśmy się na mały survival. Nauczyliśmy się rozpoznawać tropy zwierząt, samodzielnie zbudowaliśmy szałas, a także każdy mógł spróbować swoich sił w rozpalaniu ogniska za pomocą krzesiwa. Po powrocie z lasu wszyscy odczuwali mały głód, więc rozpaliliśmy ognisko, posililiśmy się upieczonymi kiełbaskami, a następnie poszliśmy pobawić się w zorbie. Okazało się, że to jeszcze nie koniec atrakcji. Gdy już wszyscy mieli dosyć turlania się w piłce zagraliśmy w mega piłkarzyki. Walka była zacięta, ale zabawa była świetna!:-)
Pomimo zmęczenia pod koniec dnia wszyscy wrócili do domów pełni energii i z dobrymi humorami. To był na pewno udany wyjazd, który na długo wszyscy zapamiętamy.

 Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status