Klasa I a gimnazjum w Parku Rozrywki Aktywnej Bartbo

18 czerwca 2015 roku klasa I a gimnazjum wraz z wychowawczynią panią Małgorzatą Ejkszto oraz panią psycholog Alicją Maziarek udała się na wycieczkę integracyjno-rekreacyjną do Parku Rozrywki Aktywnej Bartbo w Butrynach.
Uczniowie uczestniczyli w licznych atrakcjach przygotowanych przez instruktorów. Na wstępie udaliśmy się na mały survival. Nauczyliśmy się rozpoznawać tropy zwierząt, samodzielnie zbudowaliśmy szałas, a także każdy mógł spróbować swoich sił w rozpalaniu ogniska za pomocą krzesiwa. Po powrocie z lasu wszyscy odczuwali mały głód, więc rozpaliliśmy ognisko, posililiśmy się upieczonymi kiełbaskami, a następnie poszliśmy pobawić się w zorbie. Okazało się, że to jeszcze nie koniec atrakcji. Gdy już wszyscy mieli dosyć turlania się w piłce zagraliśmy w mega piłkarzyki. Walka była zacięta, ale zabawa była świetna!:-)
Pomimo zmęczenia pod koniec dnia wszyscy wrócili do domów pełni energii i z dobrymi humorami. To był na pewno udany wyjazd, który na długo wszyscy zapamiętamy.