Konferencja w X Liceum Ogólnokształcącym Mistrzostwa Sportowego „Razem tworzymy lepszy Internet”

Dnia 16 stycznia 2018 r. o godz. 10.00 w naszym liceum odbędzie się konferencja inaugurująca autorski projekt profilaktyczny dla uczniów szkół ponadpodstawowych „Razem tworzymy lepszy Internet”, objęty Patronatem Honorowym Warmińsko–Mazurskiego Kuratora Oświaty, a opracowany we współpracy z Komendą Miejską Policji i Zespołem Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących.

Gościem specjalnym konferencji będzie pan Jakub Pepłoński, kierownik ds. współpracy z organami ścigania z działu zaufanie i bezpieczeństwo Allegro.

W konferencji i panelu dyskusyjnym wezmą udział, obok naszych uczniów, delegacje uczniów wraz z koordynatorami z Zespołu Szkół Budowlanych, Zespołu Szkół Ekonomicznych, Zespołu Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych, II Liceum Ogólnokształcącego i V Liceum Ogólnokształcącego.

[embeddoc url=”http://zso5olsztyn.edu.pl/wp-content/uploads/2018/01/plakat_konfer_allegro.pdf” download=”all”]