Wielki sukces sportowy naszego ucznia - Bartek Koziejko brązowym medalistą Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w Buenos Aires w sztafecie 4x100 m stylem zmiennym
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
IM. M. G. BUBLEWICZA

GIMNAZJUM NR 10
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

Liga SMS w pływaniu runda II – Szczecin 19-20.05.2017 r.

W dniach 19-20 maja br. odbyła się II Runda Ligi Szkół Mistrzostwa Sportowego w Szczecinie. Bardzo udany start zapisali na koncie uczniowie naszej szkoły. W klasyfikacji punktowej nasza Szkoła uplasowała się na VI miejscu wśród 17 startujących szkół.
Po dwóch rundach Ligi jesiennej i letniej rywalizację zakończyliśmy na świetnym V miejscu.

Na wyróżnienie zasługują zawodnicy, którzy w klasyfikacji stylowej zajęli medalowe miejsca.

Mateusz Kasztelan II m wśród najlepszych grzbiecistów.

Krzysztof Oller III m wśród najszybszych delfinistów.

Bartłomiej Koziejko II m wśród najlepszych zmiennistów.

Ewa Jaszczuk III m wśród kraulistek na długim dystansie.

Wszystkie wyniki:

Lipinski Szymon – VIII m na 50 m stylem dowolnym

Perkowski Wiktor – IX m na 100 m stylem dowolnym, X m na 50 m stylem klasycznym

Kasztelan Mateusz – I m na 400 m stylem dowolnym

I m na 200 m stylem grzbietowym

II m na 100 m stylem grzbietowym

IV m na 200 m stylem dowolnym

Bruździak Maciej – III m na 1500 m stylem dowolnym

VI m na 400 m stylem dowolnym

Mościcki Jakub – IV m na 100 m stylem grzbietowym

VI m na 200 m stylem grzbietowym

VI m na 200 m stylem motylkowym

VII m na 1500 m stylem dowolnym

Sadłowski Piotr – V m na 50 m stylem motylkowym

VI m na 10 m stylem motylkowym

Oller Krzysztof – I m na 200 m stylem motylkowym

V m na 400 m stylem zmiennym

Koziejko Bartłomiej – II m na 400 m stylem zmiennym

V m na 200 m stylem zmiennym

Jaszczuk Ewa – III m na 800 m stylem dowolnym

VII m na 400 m stylem dowolnym

Lisowska Wiktoria – V m na 200 m stylem grzbietowym

VII m na 100 m stylem grzbietowym

Weet Oliwia  – VII m na 400 m stylem zmiennym

IX m na 200 m stylem motylkowym

Kulik Wiktoria  – X m na 800 m stylem dowolnym

 

Sztafeta 4×100 m stylem dowolnym – III m  (Sadłowski, Mościcki, Kasztelan, Lipiński )

Sztafeta 4×200 m stylem dowolnym – II m ( Mościcki, Sadłowski, Kasztelan, Koziejko )

Galeria