Mała Olimpiada Szczecin 2016

W dniach 7-9.10.2016 roku na nowo wybudowanej sali gimnastycznej w Szczecinie, odbyły się zawody młodziczek „Mała Olimpiada”. Jest to ogólnopolski finał Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek. Z Olsztyna zakwalifikowały się dwie uczennice SMS–u: Basia Kardynał i Kaja Sokołowska. Nasze zawodniczki wystartowały bardzo dobrze. Basia Kardynał zdobyła brązowy medal w wieloboju (do złota zabrakło bardzo mało – 0,05 pkt). Do swojej kolekcji medalowej dołączyła dwa srebrne medale w finałach na poręczach i ćw. wolnych!

Kaja Sokołowska zajęła 12 miejsce w wieloboju, a finał skoku ukończyła na 6 pozycji.

gimn_szczecin_02

Serdecznie gratulujemy zawodniczkom i trenerom, był to pierwszy start w tym sezonie naszych dziewczynek i można śmiało powiedzieć, że spisały się na medal!

Paula Plichta