Masz 60 minut by uciec! – Gimnazjaliści w Escape Room

8 czerwca klasa I a świętowała Dzień Dziecka. W tym celu wybraliśmy się do Escape Roomu. Uczniowie zostali podzieleni na trzy drużyny, które udały się do pokoi pełnych zagadek oraz łamigłówek. Każda grupa walczyła w pokoju o innej tematyce, m.in.: Walka o tron, Wyspa Voodoo, Bunt w więzieniu. Tylko dzięki współpracy, spostrzegawczości oraz kreatywności mogliśmy rozwiązać przygotowane zadania. Czas upływał, a adrenalina rosła, na szczęście Mistrz Gry służył pomocą w kryzysowej sytuacji.
Zabawa była świetna, na szczęście wszystkim udało się uciec i jeszcze przez długi czas wymienialiśmy się wrażeniami. Emocje ostudziły dopiero lody, na które poszliśmy na Stare Miasto.08