Mecz towarzyski piłki siatkowej piłkarze – pływacy

Kolejną wspólną imprezą piłkarzy z klasy I a i pływaków z klasy II b był mecz piłki siatkowej rozegrany w dniu 20 stycznia 2016 r. pod okiem nauczyciela wychowania fizycznego p. L. Racis-Korsak. Obie drużyny grały z ogromnym zaangażowaniem, mecz skończył się wynikiem 3:0 dla piłkarzy. Widać, że siła w zespole i żadna piłka im nie jest obca!

Teraz czekamy na odpowiednie warunki atmosferyczne, by mógł się odbyć wspólny trening piłkarzy i pływaków na szkolnym Orliku pod kierunkiem trenera J. Czerniewicza.