Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12-13-letnich w pływaniu

W dniach 18-19.03.2017 r. w Olsztynie odbyła się pierwsza runda Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików 12-13-letnich. W zawodach wzięły dwie uczennice z klasy Ib Gim – Barbara Gmiter i Karolina Skłodowska.

Basia zdobyła cztery złote medale na dystansach 400 m st. dowolnym, 100 m st. motylkowym, 200 m st. klasycznym i 200 m st. zmiennym oraz dwa złote w sztafetach 4×50 m st. zmiennym i 4×50 m st. dowolnym.

Karolina zdobyła srebrny medal na 200 m st. grzbietowym oraz brązowy w sztafecie 4×50 m st. zmiennym.

Ponadto Basia zwyciężyła w klasyfikacji generalnej zawodów za dwa najbardziej wartościowe wyniki.

Grzegorz Gaszyk