Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek w gimnastyce sportowej kobiet – Szczecin, 20&−22.11.2020 r.,

Ze Szczecina wracamy z dobrymi wiadomościami! W finale skoku Maja Mierzejewska zdobyła brązowy medal, a Antonina Bednarczyk uplasowała się na 6 pozycji!!

Zajęliśmy 3 miejsce w klasyfikacji klubowej oraz wojewódzkiej. Do Olsztyna wieziemy ze sobą 2 puchary!!

Jest to wspólna praca wszystkich zawodniczek, trenerów i sędzin!!! Ogromne brawa!

W wieloboju klasy młodzieżowej nasze zawodniczki zajęły:

• 14 miejsce – Maja Mierzejewska
  • 17 miejsce – Emilia Hnatiuk
  • 19 miejsce – Antonina Bednarczyk
  • 21 miejsce – Kaja Tankielun
  • 22 miejsce – Marcelina Derewecka
  • 24 miejsce – Maja Utowka
  • 31 miejsce – Ewa Kubaszak
  • 32 miejsce – Julia Nisiewicz
  • 33 miejsce – Lena Ciborska
  • 35 miejsce – Pola Borawska
  • 36 miejsce – Wiktoria Całka