SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
IM. M. G. BUBLEWICZA

X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek w gimnastyce sportowej kobiet – Szczecin, 20&−22.11.2020 r.,

Ze Szczecina wracamy z dobrymi wiadomościami! W finale skoku Maja Mierzejewska zdobyła brązowy medal, a Antonina Bednarczyk uplasowała się na 6 pozycji!!

Zajęliśmy 3 miejsce w klasyfikacji klubowej oraz wojewódzkiej. Do Olsztyna wieziemy ze sobą 2 puchary!!

Jest to wspólna praca wszystkich zawodniczek, trenerów i sędzin!!! Ogromne brawa!

• 63 miejsce – Zoja Dąbkowska

W finale jest tylko 6 miejsc, a zawodniczek było aż 81, dlatego ogromne gratulacje należą się wszystkim startującym za pracę i serce jakie włożyły w przygotowania do zawodów!!! Zawodniczkom oraz trenerom dziękujemy i jeszcze raz wielkie gratulacje 😁