MIKOŁAJ – DZIECIOM

Dnia 19 grudnia 2007 roku nasi uczniowie zostali zaproszeni do Szkoły Podstawowej Nr 2 na spotkanie ze Św. Mikołajem. Impreza została zorganizowana pod hasłem „Mikołaj – Dzieciom”, a torby pełne prezentów Mikołaj mógł wręczyć wszystkim dzieciom dzięki pomocy Szkoły Językowej British School oraz Salonu Zabaw Małpi Gaj. W Świąteczny nastrój wprowadził wszystkich romski dziecięcy zespół muzyczny wykonując piękne kolędy w dwóch językach. Z kolędami zaprezentował się również szkolny chór. Dzieci zabawiała Śnieżynka ucząc wszystkich piosenki – zawołania dla Mikołaja. Każde dziecko otrzymało bogate prezenty. Czekamy na Mikołaja za rok!!!

Radosne kolędy w dwóch językach.

Kolędy w trochę innym nastroju.

Aula pękała w szwach.

Nikt nie wyszedł z pustymi rękami.

Śnieżynka zabawiała wszystkich.

Dzięki tym ludziom Mikołaj mógł przywieźć dzieciom prezenty.