Mistrzostwa Olsztyna w Drużynowym Badmintonie Gimnazjów

25 marca 2015 roku w Gimnazjum nr 12 w Olsztynie odbyły się Mistrzostwa Olsztyna w Drużynowym Badmintonie Gimnazjów.Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy III B Gimnazjum Agnieszka Koper i Ewelina Łojewska. Nasze uczennice zajęły 1 miejsce, wygrywając wszystkie mecze. Uczennica Agnieszka Koper od 7 lat trenuje badmintona w KKS Warmia Olsztyn i w swojej kategorii wiekowej jest jedną z najlepszych zawodniczek w województwie. Pokazała to również na minionych mistrzostwach, Agnieszka była bezkonkurencyjna, wygrała wszystkie mecze. Gratulujemy złotego medalu i życzymy dalszych sukcesów naszym uczennicom.