Wielki sukces sportowy naszego ucznia - Bartek Koziejko brązowym medalistą Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w Buenos Aires w sztafecie 4x100 m stylem zmiennym
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
IM. M. G. BUBLEWICZA

GIMNAZJUM NR 10
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców w pływaniu – Lublin 18-21.05.2017 r.

Bardzo dobre starty zaliczyli nasi pływacy podczas Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców w Lublinie. Był to najważniejszy start dla naszych maturzystów, którzy stanęli na wysokości zadania i bardzo dobrze spisali się w Lublinie. Ale i nasi juniorzy też pokazali się z bardzo dobrej strony.

Wyniki:

Mateusz Kasztelan brązowy medal w kat. seniorów i srebrny w kat. młodzieżowców – 200 m st. grzbietowym

Karol Zbutowiczbrązowy medal w kategorii młodzieżowców – 400 m st. zmiennym

W finałach pływali:

Krzysztof Oller – 6 miejsce – finał A – 200 m st. motylkowym

Alan Chodań – 10 miejsce – finał B – 200 m st. motylkowym

Karol Zbutowicz – 6 miejsce w finale A – 200 m st. grzbietowym

Bartłomiej Koziejko – 7 miejsce – 1500 m st. dowolnym

Maciej Bruździak – 15 miejsce – 1500 m st. dowolnym

Dawid Kalkowski – 16 miejsce – 1500 m st. dowolnym

Jakub Mościcki – 19 miejsce – 1500 m st. dowolnym

Bartłomiej Koziejko – 6 miejsce 800 m st. dowolnym

Karol Zbutowicz – 6 miejsce w finale A – 400 m st. zmiennym

Bartłomiej Koziejko – 7 miejsce w finale A – 400 m st. zmiennym

Krzysztof Oller – 1 miejsce w finale B – 400 m st. zmiennym

Piotr Sadłowski – 10 miejsce w finale B – 100 m st. motylkowym

Jakub Mościcki – 4 miejsce w finale B – 50 m st. grzbietowym

Emilia Raczewska – 8 miejsce w finale B – 400 m st. dowolnym

Ewa Jaszczuk – 8 miejsce w finale A – 1500 m st. dowolnym

Piotr Sadłowski – 6 miejsce w finale B – 50 m st. motylkowym

Konrad Piwowarski – 9 miejsce w finale B – 50 m st. motylkowym

Sztafeta 4x200 m st. dowolnym w składzie Jakub Mościcki, Maciej Bruździak, Krzysztof Pielowski, Bartłomiej Koziejko – 6 miejsce

Sztafeta 4x200 m st. dowolnym w składzie Karol Zbutowicz, Alan Chodań, Mateusz Kasztelan, Bartłomiej Kubkowski – 10 miejsce

Sztafeta 4x100 m st. zmiennym w składzie Jakub Mościcki, Mateusz Pacholczyk, Szymon Lipiński, Piotr Sadłowski

Gratulujemy!!!