Wielki sukces sportowy naszego ucznia - Bartek Koziejko brązowym medalistą Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w Buenos Aires w sztafecie 4x100 m stylem zmiennym

GIMNAZJUM NR 10

Mistrzostwa Strefy Małego Ruchu Granicznego w Piłce Nożnej

16 maja 2014 r. w Szkole Podstawowej nr 22 odbyły się III  Mistrzostwa Strefy Małego Ruchu Granicznego w Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców w Olsztynie. Z tej okazji nasi uczniowie klas ll i lll szkoły podstawowej mieli zaszczyt zaprezentować swoje umiejętności taekwondo na otwarciu Turnieju.

Pod okiem trenerek: Justyny Niedziałek i Klaudii Wicik oraz opiekunki Anny Dubrowskiej zawodnicy pokazali efektowne kopnięcia oraz układy formalne, wykonali także pokaz łamania desek siłą kopnięć i uderzeń ręką. Pokaz bardzo podobał się widzom, w zamian otrzymali głośne oklaski i słowa uznania. W nagrodę wszyscy uczestnicy pokazu dostali karnet na basen.

Piłka nożna 01

Piłka nożna 02