Moje Pierwsze Zawody 2017 – 20 maja

Nasze najmłodsze zawodniczki z pierwszej klasy Szkoły Podstawowej nr 23 Mistrzostwa Sportowego pierwszy raz w życiu wystartowały w zawodach gimnastycznych. Było to dla nich bardzo duże przeżycie, emocje były ogromne, ale dziewczynki poradziły sobie doskonale!

Najlepsza okazała się Antonina Bednarczyk, drugie miejsce zajęła Maja Mierzejewska, a na trzeciej lokacie uplasowała się Natalia Deptuła!

Miejsce czwarte zajęła Antonina Gębska, a za nią kolejno: miejsce 5 – Alicja Żurawek, miejsce 6 – Julia Deptuła i miejsce 7 – Maja Adamczyk.

Wszystkim zawodniczkom należą się ogromne gratulacje za start!