Ostatni Dzwonek klas III LO

ostatni dzwonek 01

Dnia 25 kwietnia 2014 roku odbyła się uroczystość pożegnania absolwentów X Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego –Ostatni Dzwonek III LO.

ostatni dzwonek 02

ostatni dzwonek 03

Uroczystość przygotowali i poprowadzili uczniowie klas II. Pani dyrektor Barbara Rapińczuk skierowała swoje wystąpienie do Absolwentów i ich Rodziców, życząc powodzenia na maturze oraz w dorosłym życiu. Ze szczególnym sentymentem zwróciła się również do uczennic, które w naszej szkole uczą się od szkoły podstawowej – Ani, Anity, Magdy i Dominiki.

ostatni dzwonek 04

ostatni dzwonek 05

ostatni dzwonek 06

Uczniowie klasy II przygotowali krótki skecz na najbardziej aktualny temat, czyli… przygotowań do matury. Rozdali również swoim kolegom i koleżankom pamiątkowe breloczki do kluczy.

ostatni dzwonek 07

ostatni dzwonek 08

ostatni dzwonek 09

Wychowawczynie klas – pani Beata Gojło i pani Justyna Sobeczek wraz z panią dyrektor rozdały absolwentom świadectwa ukończenia szkoły oraz nagrody książkowe.

ostatni dzwonek 10

ostatni dzwonek 11

ostatni dzwonek 12

ostatni dzwonek 13

ostatni dzwonek 14

Absolwenci pożegnali swoje wychowawczynie, nauczyciel i trenerów dziękując za wspólnie spędzone lata w murach naszej szkoły. Nie zabrakło chwil wzruszeń i wspomnień oraz obietnic, że będziemy o sobie pamiętać…

ostatni dzwonek 15

ostatni dzwonek 16

ostatni dzwonek 17

ostatni dzwonek 18

ostatni dzwonek 19

Uroczystość zakończył słodki poczęstunek i pamiątkowe zdjęcia.

ostatni dzwonek 20

ostatni dzwonek 21