Pierwszaki z wizytą u Mikołaja

Spotkanie z Mikołajem to dzień oczekiwany przez wszystkie dzieci. Nasi pierwszoklasiści postanowili odwiedzić Mikołaja. 17 grudnia 2015 r. uczniowie klasy I Szkoły Podstawowej nr 23 Mistrzostwa Sportowego pojechali do Leśnych Wrót pod Olsztynem, gdzie pośród lasów i jezior miał się pojawić przybysz z dalekiej Laponii. Jego wizytę poprzedziła zabawa ze Śnieżynką, pisanie listu, dekorowanie świątecznych kartek i co najważniejsze- pieczenie pierników. Mikołaj zawitał w odgłosach dzwonków, poczęstował słodkościami, a jego wizytę uwieczniono na zdjęciach. Było wiele śmiechu, zabawy, konkurencji i szukanie skarbów. Nikt nie wyszedł z pustymi rękami. Na koniec dzieci odwiedziły mały zwierzyniec. W powrotnej drodze po dniu pełnym wrażeń, część dzieci zasnęła. Do następnego roku Mikołaju:-)