Piknik gimnazjalistów

Uczniowie klasy III G pod opieką pani Beaty Grzybickiej powitali wiosnę w Parku Centralnym, biorąc udział w pikniku gimnazjalistów pod hasłem „Szkoły zawodowe – gimnazjalistom”. Imprezę otworzył Prezydent Miasta Olsztyna. Szkoły zawodowe z naszego miasta prezentowały swoje stanowiska oraz oferty, rozdawano ulotki i gadżety. Piknik miał na celu promocję szkół zawodowych oraz pomoc gimnazjalistom w wyborze dalszego kierunku kształcenia. Imprezę uatrakcyjniły konkursy przygotowane przez poszczególne szkoły, ale szczyty popularności bił namiot „Gastronomika” z jego przysmakami… Piękna, słoneczna pogoda dopełniła całości.

Beata Grzybicka