Pozdrowienia z Zakopanego!

W dniach 5-15.12.2014 zawodniczki UKS „SMS Olsztyn”, uczennice szkoły uczestniczyły w zgrupowaniu zimowym w Zakopanem.

Przez 10 dni wspólnie z trenerami pracowały nad poprawieniem swojej motoryki oraz kondycji pokonując szczyty Tatr. Pogoda dopisała. Był śnieg a więc i narty i marszobiegi.

Swoje zdolności narciarskie doskonaliły na stokach m.in. Białki Tatrzańskiej na Kotelnicy. Czas obozu, to czas czynnego wypoczynku od sali gimnastycznej i „ładowanie akumulatorów„ przed nadchodzącym sezonem. Było cudnie i obiecujemy, że za rok w góry powrócimy.