Profilaktyka po angielsku

Dnia 21 maja 2014 roku w klasach pierwszych i drugich liceum odbyło się niecodzienne spotkanie. Zajęcia profilaktyczno – edukacyjne dotyczące HIV/AIDS przeprowadził w języku angielskim student III roku medycyny Joshua Manu, a jego tłumaczką była Zofia Majerowska, również studentka medycyny.

HIV/AIDS 01

Spotkanie to jest jednym z trzech programów edukacji rówieśniczej Peer Education, realizowanym przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA Poland. Programy te szerzą podstawową wiedzę wśród młodzieży na tematy uznawane za tabu.

HIV/AIDS 02

HIV/AIDS 03