Projekt „Młodzi jeżdżą po trzeźwemu” w liceum

W dniu 21 stycznia 2015 roku uczniowie klas I i II X Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego wzięli udział w projekcie „Młodzi jeżdżą po trzeźwemu” realizowanym przez Fundację „Zielony liść”.

Każda klasa uczestniczyła w zajęciach prowadzonych przez przedstawiciela fundacji, na które składała się pogadanka, film profilaktyczno–edukacyjny oraz zajęcia praktyczne, czyli pokonywanie przeszkód w alkogoglach i narkogoglach. Zajęcia okazały się ciekawym doświadczeniem nie tylko dla uczniów, natomiast alkogogle, które otrzymała szkoła za udział w projekcie, cieszyły się wielkim zainteresowaniem również w pokoju nauczycielskim!