Puchar Polski w gimnastyce sportowej kobiet w klasie I oraz II Elite – Kraków 8-9.IV.2017 r.

Pierwszy start w tym sezonie w klasie I oraz II Elite już za nami!

Dziewczyny spisały się bardzo dobrze. W klasie I najlepsza z Olsztyna okazała się Iga Kowalczyk, która zajęła 3 miejsce w Pucharze Polski. Tuż za nią, na miejscu 4 była Wiktoria Kucner, a 5 była Wiktoria Kania.

gimn_krakow2_01

W klasie II Elite najlepsza wśród olsztynianek była Anna Hucało, która zajęła 8 miejsce w wieloboju. Julia Dargiewicz z małą stratą punktów do Ani zajęła 9 miejsce, 11 była Natalia Markowska, a na 13 miejscu uplasowała się Zuzanna Gołota.

W finałach na przyrządach dziewczyny zdobyły łącznie 5 medali !

Najlepiej poszły im ćwiczenia wolne, gdzie Anna Hucało wywalczyła złoto, a Zuzanna Gołota oraz Natalia Markowska zdobyły brązowy medal. Na równoważni Anna Hucało oraz Julia Dargiewicz zajęły 2 miejsce! Natalia Markowska zajęła 8 miejsce w finale na poręczach.

gimn_krakow2_03

gimn_krakow2_02

Serdecznie gratulujemy startu wszystkim zawodniczkom i trenerom!!!