MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
IM. M. G. BUBLEWICZA

X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Puchar Polski w gimnastyce – Zabrze 10-11.03.2017

Pierwszy start naszych gimnastyczek za nami. Seniorki w Zabrzu wystartowały bardzo dobrze. Paula Plichta jako jedyna wykonała wielobój gimnastyczny (4 przyrządy) i dało jej to w pierwszym dniu 2 miejsce w wieloboju, a w drugim dniu Paula zajęła 3 miejsce.

Monika Eland nie wykonywała  poręczy i pomimo tego uplasowała się na 7 pozycji, a Ewelina Janus nie wystartowała na poręczach oraz ćwiczeniach wolnych i zajęła 10 miejsce.
Dla zawodniczek był to start w formie sprawdzianu przed Mistrzostwami Polski, które odbędą się w maju w Warszawie.

gimn_zabrze2017_03

Gratulujemy uzyskanych wyników oraz życzymy sukcesów na majowych Mistrzostwach Polski !!