Scrabble w szkole

W bieżącym roku szkolnym nasze gimnazjum dołączyło do Ogólnopolskiego Programu Scrabble w szkole. Akcja już od wielu lat przyciąga coraz więcej chętnych. Scrabble to świetny sposób na urozmaicenie lekcji, a także zajęć dodatkowych. Gra pobudza i rozwija wyobraźnię, a także ułatwia przyswojenie materiału w przyjemny sposób.
By przystąpić do programu musieliśmy rozwiązać tzw. zadanie startowe, które zostało pozytywnie ocenione i otrzymaliśmy do szkoły zestaw Scrabble. Pod czujnym okiem p. Małgorzaty Ejkszto w szkole powstało Szkolne Koło Scrabble, które z każdym dniem zyskuje nowych sympatyków.
W ciągu roku przekonaliśmy się, że Scrabble są doskonałym narzędziem motywacyjnym uczniów do pracy. Uczą współpracy w grupie, rozwijają kreatywność oraz umiejętność logicznego myślenia, a także są świetną zabawą!
Zapraszamy wszystkich chętnych do naszego koła:-)